Easy není ve Zmijozelu? 😱 Celý test z Pottermore / IceQueen Easy

Easy není ve Zmijozelu? 😱 Celý test z Pottermore / IceQueen EasyZdár, jsem Easy! pro více informací rozklikni #test #pottermore #kvíz #mrzimor #havraspár #nebelvír Začala jsem mít pochybnosti jestli opravdu patřím do Zmijozelu, a proto jsem se rozhodla, že si udělám celý test z pottermore, kde výsledky jsou v procentech (na kolik procent do které koleje patříte - Havraspár, Zmijozel, Mrzimor a Nebelvír). Jak to dopadlo? Na to se podívejte sami. Odkaz na test: https://www.gotoquiz.com/pottermore_sorting_quiz_all_possible_question Jsem ztracený #potterhead. Děkuji za přízeň, IceQueen Easy Kontakty: mail: misabela@seznam.cz instagram: instagram: https://www.instagram.com/icequeen_easy/ Chceš mi poslat dopis, obrázek nebo balíček? Napiš mi na jeden z uvedených kontaktů a domluvíme se :). ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Minulá videa: Test na Cedrica: https://youtu.be/C7mS8HRAHMg Symboly na přebalu: https://youtu.be/uBp9uVhpW1Q ULOVENO LEDEN: https://youtu.be/SW4aI-9GHxs Co jsem dostala k Vánocům 2018: https://youtu.be/PJmxhJbBEvQ Test na EASY (mě): https://youtu.be/eXIlEAPKJcY Co bych radši?: https://youtu.be/veqvkybN_9U DIY záložky: https://youtu.be/N_8KEowYMYg Speciál - tandem: https://youtu.be/PbU-F6z2C5o BACK TO SCHOOL: https://youtu.be/p63ZASdMtEA Smrtijedka: https://youtu.be/P-FPkZisxpg Víš ve které bradavické koleji jsi? Ne? Klikni na odkaz: https://youtu.be/n5q2IJVRaEI HAUL PRIMARK: https://youtu.be/8u7N8YJdaS8Easy není ve Zmijozelu? 😱 Celý test z Pottermore / IceQueen Easy

About

Zdár, jsem Easy!
pro více informací rozklikni
#test #pottermore #kvíz #mrzimor #havraspár #nebelvír

Začala jsem mít pochybnosti jestli opravdu patřím do Zmijozelu, a proto jsem se rozhodla, že si udělám celý test z pottermore, kde výsledky jsou v procentech (na kolik procent do které koleje patříte - Havraspár, Zmijozel, Mrzimor a Nebelvír). Jak to dopadlo? Na to se podívejte sami.

Odkaz na test: https://www.gotoquiz.com/pottermore_sorting_quiz_all_possible_question

Jsem ztracený #potterhead.
Děkuji za přízeň,
IceQueen Easy

Kontakty:
mail: misabela@seznam.cz
instagram: instagram: https://www.instagram.com/icequeen_easy/

Chceš mi poslat dopis, obrázek nebo balíček? Napiš mi na jeden z uvedených kontaktů a domluvíme se :).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Minulá videa: Test na Cedrica: https://youtu.be/C7mS8HRAHMg

Symboly na přebalu: https://youtu.be/uBp9uVhpW1Q

ULOVENO LEDEN: https://youtu.be/SW4aI-9GHxs

Co jsem dostala k Vánocům 2018: https://youtu.be/PJmxhJbBEvQ

Test na EASY (mě): https://youtu.be/eXIlEAPKJcY

Co bych radši?: https://youtu.be/veqvkybN_9U

DIY záložky: https://youtu.be/N_8KEowYMYg

Speciál - tandem: https://youtu.be/PbU-F6z2C5o

BACK TO SCHOOL: https://youtu.be/p63ZASdMtEA

Smrtijedka: https://youtu.be/P-FPkZisxpg

Víš ve které bradavické koleji jsi? Ne? Klikni na odkaz:
https://youtu.be/n5q2IJVRaEI

HAUL PRIMARK: https://youtu.be/8u7N8YJdaS8

Share

Embed this video

We also provide white label embed solutions i.e. embedding without our logo. Please contact us at info@daikhlo.com for more information.

Comments