Rybařina - Seriál JAK SE ... VÁŽE HÁČEK S LOPATKOU - Díl 1

Rybařina - Seriál JAK SE ... VÁŽE HÁČEK S LOPATKOU - Díl 1 Serial JAK SE vážou háčky s lopatkou Díl první Tento díl je věnovaný hlavně dětem a začátečníkům, kteří si nevědí rady s navázáním háčku, nebo se to zrovna učí, chtějí se to naučit, či to zapomněli. Časem přijtete na to, že v rybařině se používá několik druhů háčků, které se od sebe liší hlavně použitím, na co který konkrétně potřebujeme. Jinak se vážou háčky například na jigové hlavičky při přívlači, jinak háčky na plavanou, jinak háčky při muškaření na streamry, a jinak háčky při kaprových montážích. My se ale naučíme vázat úplně klasický háček s lopatkou, který se asi nejčastěji používá a pro začátek s ním skoro všude vystačíme. Háček je asi to nejhlavnější mezi prutem, který držíme v ruce, vlascem, který vede k rybě a právě háčkem, na kterém záleží, jestli rybu vyndáme z vody, nebo ne. Až si budete háčky kupovat, myslete na to, že se háčky vybírají napřed podle toho, co na něj chceme nastražit, dále jak velké ryby chceme chytat a nakonec si můžeme vybrat, od jaké firmy háček koupíme. Nikdy nekupujte desítky pytlíčků do zásoby, to můžete udělat, až si háčky otestujete na rybách, jestli drží, nelámou se, neohýbají, napadají z nich ryby, jestli jsou ostré a podobně. Pokud s nimi budete spokojeni, teprve potom si můžete nakoupit do zásoby. A jak se pozná dobrý a ostrý háček například při plavačce či feederu na červíky? Jednoduše. Při napichování musí červíkem projet jako nůž máslem, ulovíme pár ryb a opět napíchneme červíka. Pokud se jeho ostrost nezměnila, je to paráda, pokud se nám červ napíchnout nepodaří, háček raději vyměníme a poohlédnem se po jiné značce. více na:https://rybarina.fousuvcancak.cz Rybařina - Seriál JAK SE ... VÁŽE HÁČEK S LOPATKOU - Díl 1
Osada Gredo
51,661

About

Serial JAK SE vážou háčky s lopatkou

Díl první

Tento díl je věnovaný hlavně dětem a začátečníkům, kteří si nevědí rady s navázáním háčku, nebo se to zrovna učí, chtějí se to naučit, či to zapomněli. Časem přijtete na to, že v rybařině se používá několik druhů háčků, které se od sebe liší hlavně použitím, na co který konkrétně potřebujeme. Jinak se vážou háčky například na jigové hlavičky při přívlači, jinak háčky na plavanou, jinak háčky při muškaření na streamry, a jinak háčky při kaprových montážích.

My se ale naučíme vázat úplně klasický háček s lopatkou, který se asi nejčastěji používá a pro začátek s ním skoro všude vystačíme. Háček je asi to nejhlavnější mezi prutem, který držíme v ruce, vlascem, který vede k rybě a právě háčkem, na kterém záleží, jestli rybu vyndáme z vody, nebo ne. Až si budete háčky kupovat, myslete na to, že se háčky vybírají napřed podle toho, co na něj chceme nastražit, dále jak velké ryby chceme chytat a nakonec si můžeme vybrat, od jaké firmy háček koupíme. Nikdy nekupujte desítky pytlíčků do zásoby, to můžete udělat, až si háčky otestujete na rybách, jestli drží, nelámou se, neohýbají, napadají z nich ryby, jestli jsou ostré a podobně. Pokud s nimi budete spokojeni, teprve potom si můžete nakoupit do zásoby. A jak se pozná dobrý a ostrý háček například při plavačce či feederu na červíky? Jednoduše. Při napichování musí červíkem projet jako nůž máslem, ulovíme pár ryb a opět napíchneme červíka. Pokud se jeho ostrost nezměnila, je to paráda, pokud se nám červ napíchnout nepodaří, háček raději vyměníme a poohlédnem se po jiné značce.

více na:https://rybarina.fousuvcancak.cz

Share

Embed this video

We also provide white label embed solutions i.e. embedding without our logo. Please contact us at info@daikhlo.com for more information.

Comments