Kreslení mé cesty Martin Rota #JeToVTobě

Kreslení mé cesty Martin Rota #JeToVTobě Čím víc toho člověk dělá, čím víc zkouší, tím větší je šance, že zažije neúspěch, ale neúspěch není něco čeho bychom se měli bát. Neúspěch nám ukazuje naše hranice a říkám nám, co je potřeba zlepšit, co udělat příště lépe a nebo čemu se raději přímo vyhnout. V tuhle chvíli se živím děláním videí na internetu a to nikdy nebyl můj přímý cíl, jen jsem se k tomu dostal tak, že jsem zkoušel spoustu věcí a tohle video je příběh toho jak jsem zkoušel a jak jsem uspěl a neuspěl. Nedokážeme všechno, co chceme, nepřekonáme každou překážku, nesplníme každý cíl, ale to nás snad nezastaví od toho něco zkusit! Je to v nás a #JeToVTobě Kreslení mé cesty Martin Rota #JeToVTobě
Martin Rota
360,059

About

Čím víc toho člověk dělá, čím víc zkouší, tím větší je šance, že zažije neúspěch, ale neúspěch není něco čeho bychom se měli bát. Neúspěch nám ukazuje naše hranice a říkám nám, co je potřeba zlepšit, co udělat příště lépe a nebo čemu se raději přímo vyhnout.

V tuhle chvíli se živím děláním videí na internetu a to nikdy nebyl můj přímý cíl, jen jsem se k tomu dostal tak, že jsem zkoušel spoustu věcí a tohle video je příběh toho jak jsem zkoušel a jak jsem uspěl a neuspěl.

Nedokážeme všechno, co chceme, nepřekonáme každou překážku, nesplníme každý cíl, ale to nás snad nezastaví od toho něco zkusit! Je to v nás a #JeToVTobě

Share

Embed this video

We also provide white label embed solutions i.e. embedding without our logo. Please contact us at info@daikhlo.com for more information.

Comments