Kadeřnické proměny finalistek České Miss ve studiu Misha/Hair

Kadeřnické proměny finalistek České Miss ve studiu Misha/Hair Vlasové úpravy a proměny jsou sočástí programu finalistek České Miss každý rok. V rámci ročníku 2018 se o jejich vlasy postarala Misha Čadková se svým týmem kadeřníků a kadeřnic. Některé proměny byly nepatrné, jiné hodně výrazné. Podívejte se na den finalistek v salonu Misha/Hair Studio v Praze na Náměstí Míru. https://www.mishahairstudio.com Produkce: Miss Events Kamera: Roman Souček Scénář: Eva Čerešňáková www.ceskamiss.cz Kadeřnické proměny finalistek České Miss ve studiu Misha/Hair
Česká Miss
303,907

About

Vlasové úpravy a proměny jsou sočástí programu finalistek České Miss každý rok. V rámci ročníku 2018 se o jejich vlasy postarala Misha Čadková se svým týmem kadeřníků a kadeřnic. Některé proměny byly nepatrné, jiné hodně výrazné. Podívejte se na den finalistek v salonu Misha/Hair Studio v Praze na Náměstí Míru.
https://www.mishahairstudio.com

Produkce: Miss Events
Kamera: Roman Souček
Scénář: Eva Čerešňáková
www.ceskamiss.cz

Share

Embed this video

We also provide white label embed solutions i.e. embedding without our logo. Please contact us at info@daikhlo.com for more information.

Comments