Jaký je Tvůj PATRON na Pottermore? 🐠x🐬x🕊️ Pozor na MOZKOMORY / TEST / Harry POTTER / IceQueen Easy

Jaký je Tvůj PATRON na Pottermore? 🐠x🐬x🕊️ Pozor na MOZKOMORY / TEST / Harry POTTER / IceQueen Easy Zdár, jsem Easy! pro více informací - rozklikni :) ICEQUEEN EASY / POTTERMORE / PATRONUS / HARRY POTTER Vzhledem k tomu, že jsem vám pár videí zpátky řekla, jak se zařadit do koleje, tak dnes se mrkneme, jak zjistit, jakého máme patrona. Chcete vědět, jakého mám já? Tak dokoukejte až do konce. Napište mi do komentářů, co máte za zvíře vy. :) Test se nachází na pottermore.com Vaše IceQueen Easy Minulé video: Záhadný muž z budoucnosti: https://youtu.be/XWgvwtDLwV0 Víš ve které bradavické koleji jsi? Ne? Klikni na odkaz: https://youtu.be/n5q2IJVRaEI Poslední Haul: https://youtu.be/StSOY_4smro HAUL PRIMARK: https://youtu.be/8u7N8YJdaS8 Kontakty: mail: misabela@seznam.cz instagram: instagram: https://www.instagram.com/icequeen_easy/ Jaký je Tvůj PATRON na Pottermore? 🐠x🐬x🕊️ Pozor na MOZKOMORY / TEST / Harry POTTER / IceQueen Easy
Easy

Easy

Watch All
4,936

About

Zdár, jsem Easy!
pro více informací - rozklikni :)ICEQUEEN EASY / POTTERMORE / PATRONUS / HARRY POTTER


Vzhledem k tomu, že jsem vám pár videí zpátky řekla, jak se zařadit do koleje, tak dnes se mrkneme, jak zjistit, jakého máme patrona.
Chcete vědět, jakého mám já? Tak dokoukejte až do konce.
Napište mi do komentářů, co máte za zvíře vy. :)
Test se nachází na pottermore.com
Vaše IceQueen Easy


Minulé video: Záhadný muž z budoucnosti: https://youtu.be/XWgvwtDLwV0

Víš ve které bradavické koleji jsi? Ne? Klikni na odkaz:
https://youtu.be/n5q2IJVRaEI

Poslední Haul: https://youtu.be/StSOY_4smro
HAUL PRIMARK: https://youtu.be/8u7N8YJdaS8

Kontakty:
mail: misabela@seznam.cz
instagram: instagram: https://www.instagram.com/icequeen_easy/

Share

Embed this video

We also provide white label embed solutions i.e. embedding without our logo. Please contact us at info@daikhlo.com for more information.

Comments