گلشیفته فراهانی و بهروز وثوقی - پشت پرده یک رویای خصوصی

گلشیفته فراهانی و بهروز وثوقی - پشت پرده یک رویای خصوصیگلشیفته فراهانی و بهروز وثوقی بازیگران سابق سینمای ایران در تئاتر «یک رویای خصوصی» همبازی می*شوند. این نمایش اثر جدیدی است از ایرج جنتی عطایی ترانه سرای مشهور و قرار است از فوریه ۲۰۱۳ اجرای آن آغاز شود. «جری خاچاطوریان» تهیه کننده نمایش جنجالی «یک رویای خصوصی» با هیجان و سرافرازی از این اثر کاملا متفاوت و بحث انگیز حرف میزند و می گوید برای من افتخاری است که تهیه کننده و سرمایه گذار چنین کار درخشانی باشم. یک رویای خصوصی» را Stage One Productions ارائه میدهد و جری می گوید من ویارانم در این کمپانی قبلا افتخار برگزاری شب بزرگداشت اسطوره سینمای ایران، بهروز وثوقی را داشتیم و اینک حضور بهروز وثوقی، گلشیفته فراهانیچ هره بین المللی، سوسن فرخ نیا از نامداران تئاتر ایران و ایرج جنتی عطایی، نویسنده وکارگردان نمایش و رویداد بزرگ دیگری در صحنه هنر تاتر ایران رقم میزند. یک تیم فیلمبرداری در لندن داریم که همه لحظات تمرینات نمایش را فیلمبرداری می کنند، تا بعدا بصورت یک فیلم مستند درآوریم. اولین اجرای ما در ماه فوریه برای صاحبنظران تئاتر، رسانه های گروهی وهنرمندان خواهد بود، اولین اجرای عمومی نمایش در 3 مارچ در سانفرانسیسکو و 8 مارچ دراورنج کانتی و 9مارچ در لس آنجلس خواهد بود و بدنبال آن بعد از آخرین اجرا در ماه اپریل در لس آنجلس، تور امریکا و کانادا و سپس اروپا آغاز میشود. نکته جالب اینکه فرزین فرهادی 1334-59آهنگساز سرشناس، موزیک های نمایش را می سازد. چند آهنگ با اشعار ایرج جنتی عطایی که درجریان نمایش توسط گلشیفته فراهانی خوانده میشود. در حال حاضر همه دست اندرکاران فرهنگی و هنری در سراسر امریکا،کانادا و اروپا آمادگی خود را برای اجراهای مختلف این نمایش اعلام کرده اند.گلشیفته فراهانی و بهروز وثوقی - پشت پرده یک رویای خصوصی

About

گلشیفته فراهانی و بهروز وثوقی بازیگران سابق سینمای ایران در تئاتر «یک رویای خصوصی» همبازی می*شوند.
این نمایش اثر جدیدی است از ایرج جنتی عطایی ترانه سرای مشهور و قرار است از فوریه ۲۰۱۳ اجرای آن آغاز شود.
«جری خاچاطوریان» تهیه کننده نمایش جنجالی «یک رویای خصوصی» با هیجان و سرافرازی از این اثر کاملا متفاوت و بحث انگیز حرف میزند و می گوید برای من افتخاری است که تهیه کننده و سرمایه گذار چنین کار درخشانی باشم.
یک رویای خصوصی» را Stage One Productions ارائه میدهد و جری می گوید من ویارانم در این کمپانی قبلا افتخار برگزاری شب بزرگداشت اسطوره سینمای ایران، بهروز وثوقی را داشتیم و اینک حضور بهروز وثوقی، گلشیفته فراهانیچ هره بین المللی، سوسن فرخ نیا از نامداران تئاتر ایران و ایرج جنتی عطایی، نویسنده وکارگردان نمایش و رویداد بزرگ دیگری در صحنه هنر تاتر ایران رقم میزند.


یک تیم فیلمبرداری در لندن داریم که همه لحظات تمرینات نمایش را فیلمبرداری می کنند، تا بعدا بصورت یک فیلم مستند درآوریم. اولین اجرای ما در ماه فوریه برای صاحبنظران تئاتر، رسانه های گروهی وهنرمندان خواهد بود، اولین اجرای عمومی نمایش در 3 مارچ در سانفرانسیسکو و 8 مارچ دراورنج کانتی و 9مارچ در لس آنجلس خواهد بود و بدنبال آن بعد از آخرین اجرا در ماه اپریل در لس آنجلس، تور امریکا و کانادا و سپس اروپا آغاز میشود. نکته جالب اینکه فرزین فرهادی 1334-59آهنگساز سرشناس، موزیک های نمایش را می سازد. چند آهنگ با اشعار ایرج جنتی عطایی که درجریان نمایش توسط گلشیفته فراهانی خوانده میشود.
در حال حاضر همه دست اندرکاران فرهنگی و هنری در سراسر امریکا،کانادا و اروپا آمادگی خود را برای اجراهای مختلف این نمایش اعلام کرده اند.

Share

Embed this video

We also provide white label embed solutions i.e. embedding without our logo. Please contact us at info@daikhlo.tv for more information.

Comments