همه ایران از ازدواج من و آقای بازیگر حرف می زدند!/ قسمت اول یک گفتگوی داغ با نرگس محمدی

همه ایران از ازدواج من و آقای بازیگر حرف می زدند!/ قسمت اول یک گفتگوی داغ با نرگس محمدی همه ایران از ازدواج من و آقای بازیگر حرف می زدند!/باور کنید آن عکس من و شریفی نیا فتوشاپ بود/بخاطر پول با آبروی ما در برزیل بازی کردند/قسمت اول یک گفتگوی داغ با نرگس محمدی بازیگر ستایش. نرگس محمدی بازیگر سریال پرطرفدار ستایش که با نمایش راپورت های شبانه مصدق تجربه جذابی را در صحنه تئاتر رقم زد، چند ساعت پیش از یکی از اجراهای خود مهمان شبکه تی وی پلاس شد تا با او درباره همه حواشی اخیرش در رسانه ها و شبکه های اجتماعی و داستان جنجالی سفر هنرمندان به برزیل گپ بزنیم. قسمت اول این گفتگو را از شبکه تی وی پلاس می بینید. همه ایران از ازدواج من و آقای بازیگر حرف می زدند!/ قسمت اول یک گفتگوی داغ با نرگس محمدی
تی وی پلاس
206,221

About

همه ایران از ازدواج من و آقای بازیگر حرف می زدند!/باور کنید آن عکس من و شریفی نیا فتوشاپ بود/بخاطر پول با آبروی ما در برزیل بازی کردند/قسمت اول یک گفتگوی داغ با نرگس محمدی بازیگر ستایش.
نرگس محمدی بازیگر سریال پرطرفدار ستایش که با نمایش راپورت های شبانه مصدق تجربه جذابی را در صحنه تئاتر رقم زد، چند ساعت پیش از یکی از اجراهای خود مهمان شبکه تی وی پلاس شد تا با او درباره همه حواشی اخیرش در رسانه ها و شبکه های اجتماعی و داستان جنجالی سفر هنرمندان به برزیل گپ بزنیم.

قسمت اول این گفتگو را از شبکه تی وی پلاس می بینید.

Share

Embed this video

We also provide white label embed solutions i.e. embedding without our logo. Please contact us at info@daikhlo.tv for more information.

Comments